Farní muzeum

Titulní strana

KONDRACKÝ HLÍDÁČEK

26.10.2016

Obec Kondrac získala dotaci z MPSV na zřízení a provoz dětské skupiny „Kondracký hlídáček“. Dětská skupina je právní označení pro hlídání dětí. Před konečným rozhodnutím o realizaci projektu jsme museli provést průzkum, jaký bude o hlídání dětí zájem ze strany rodičů. Byli jsme velmi potěšeni, že zájem je opravdu velký a kapacita byla velmi brzy naplněna.
Nyní dětská skupina funguje již 6 týden, a děti krásně spolupracují.
Budeme rádi, když děti a rodiče budou spokojeni a společně zažijeme spousty krásných dnů :-)
 ... Barbora Pavlisová

Pálení čarodějnic a stavění máje

08.05.2016

Letošní čarodějnice jsme pojali opravdu netradičně. Už stavění májky proběhlo jinde. Normálně májka stávala na návsi, ale letos ji naši silní kondračtí muži postavili na parkovišti u Farního muzea. Zdejší stádo ovcí se asi hodně divilo, co to tu stojí za obrovskou věc.
.

celý článek »